2-daags kanoavontuur in Wells Gray Park
- • Alle maaltijden en engelstalige gids inbegrepen
- • Kanoën en wandelen in wells gray park
- • Kamperen in wildernis
Liever uw plannen telefonisch doornemen? Dat kan. Bel ons op 03 8080 258 of vul het formuliertje hiernaast in en we bellen u tijdens kantooruren zo snel mogelijk terug. Beloofd.
Behalve het bekijken van al het moois dat Canada te bieden heeft, zijn er ook heel veel mogelijkheden om op een actieve manier de natuur in te trekken en Canada op een andere manier te ontdekken. Dit 3-daagse avontuur begint op maandagochtend vanuit de Wells Gray Guest Ranch. Na de kennismaking met de gids vertrekken we naar het zuidelijke deel van het park. Tijdens een wandeling van een uur bezoeken we eerst de Dawson Falls. Kortere wandelingen worden afgewisseld met kanotochten. Je overnacht midden in de wildernis en geniet van de prachtige natuur om je heen. Moe, maar zeker voldaan keer je na 3 dagen buiten geweest te zijn terug naar de Wells Gray Guest Ranch, waar je kunt terugkijken op een paar indrukwekkende dagen in de natuur.
Gegarandeerde vertrekdatum.
Onze reisexperts kennen íedere uithoek van hun bestemming. Nou ja, bijna dan. Neem contact met ons op en we helpen u graag.
Ik wil bellen Mail onsEen ogenblik geduld alstublieft. De prijzen worden geladen.
Minimum aantal deelnemers: 4
Data: iedere donderdag van 4 juli tot en met 5 september.
Data onder voorbehoud bij minimaal 4 deelnemers: 6, 13, 20, 27 juni en 12, 19 september.
Vertrek: vanuit de Wells Gray Guest Ranch
Kinderkorting t/m 14 jaar: € 35,-
Inbegrepen:
• gebruik kampeer- en kanomateriaal (neem eigen slaapzak mee!)
• begeleiding van lokale gids
• park entree
• alle maaltijden van lunch op dag 1 t/m lunch op dag 2
Niet inbegrepen:
• transfers van en naar Wells Gray Guest Ranch
• slaapzak (kan gehuurd worden)
• fooien
• reis- en annuleringsverzekering.
Bel ons of bezoek deze pagina op tablet (houd hem dan horizontaal) of desktop computer om de boeking af te ronden.
03 8080 258Dat kan. Laat ons je wensen weten en we gaan voor je aan de slag.
MailenWe raden je aan een andere browser te downloaden:
Géén aanbetaling voor reizen naar Finland, Noorwegen, IJsland en Alaska en tot 31 dagen voor vertrek gratis annuleren (enkele uitzondering mogelijk). Boek vóór 18 mei 2021.
Reizen bekijken Lees meer