Langs vakantiehuisjes op IJsland
- • Langere tijd in een comfortabel vakantiehuisje
- • Veel vrijheid
- • Bedlinnen en eindschoonmaak inbegrepen
Liever uw plannen telefonisch doornemen? Dat kan. Bel ons op 03 8080 258 of vul het formuliertje hiernaast in en we bellen u tijdens kantooruren zo snel mogelijk terug. Beloofd.
Doordat je tijdens deze IJsland rondreis meerdere nachten op één plek in een vakantiehuisje verblijft, kun je in alle rust de omgeving verkennen. Op je gemak bekijk je de hoogtepunten van de IJslandse natuur. Je rijdt heel IJsland rond, langs het ijsbergenmeer en de fjordenkust. Bij Mývatn ga je op ontdekkingstocht in een omgeving vol vulkanische verschijnselen.Je hebt nog tijd om het Skagafjördur te bezoeken en sluit de reis af in de hoofdstad Reykjavík. De huisjes zijn comfortabel ingericht en bedlinnen en eindschoonmaak zijn inbegrepen.
Na aankomst in IJsland rijd je naar je eerste vakantiewoning, waar je je installeert voor de komende vier nachten. Zo heb je alle tijd om te genieten van de prachtige natuur, de rust en de ruimte. Er zijn wel verschillende dagtochten die je eigenlijk moet maken. De Gouden Cirkel bijvoorbeeld, met de spuitende geiser bij Geysir en de Gullfoss-waterval. Maar ook de afwisselende tocht langs de zuidkust naar het zwarte strand bij Vík, de vogelrotsen, de watervallen en het museum bij Skogar. Wie meer activiteit wil, gaat wandelen, bijvoorbeeld in het Hengillgebergte bij Hveragerdi. Of je boekt een excursie om te gaan paardrijden, raften, wandelen op een gletsjer of sneeuwscooteren.
Vervolgens rijd je langs de zuidkust door prachtige lavavelden naar nationaal park Skaftafell. De zuidoostkust wordt gedomineerd door de enorme ijskap Vatnajökull, zodat je je kunt vergapen aan gletsjertongen, gletsjerrivieren en het ijsbergenmeer Jökulsárlón. Hier overnacht je één nacht in een hotel. Dan volg je de ringweg langs de stille Oostfjorden. Hier verblijf je twee nachten in een huisje. Wanneer je de rondreis IJsland vervolgt, rijd je over een kale hoogvlakte, waar je bij helder weer bijna 100 kilometer ver kunt kijken. Zo kom je in Noord-IJsland, waar je drie nachten verblijft. Hier zul je ongetwijfeld een groot deel van je tijd doorbrengen bij Mývatn. Rond dit meer is een scala aan vulkanische verschijnselen te bewonderen. Het is nauwelijks voor te stellen dat dit bestaat: kokende modderpoelen, stinkende rookpluimen, gekleurde afzettingen rond felblauwe poelen en allerlei soorten kraters. Je bezoekt hier ook de zeer krachtige en indrukwekkende Dettifoss-waterval. Uiteindelijk maak je de ronde over IJsland af via het noordwesten, waar je nog twee nachten verblijft om alle mooie plekjes van het gebied rond Skagafjördur te bezoeken. In de hoofdstad Reykjavík sluit je de reis af met de laatste overnachting en kun je de laatste avond gezellig uit eten gaan in een van de vele restaurants.
Kim Haarbrink
Reisexpert
Ben u helemaal óm en wilt u meteen deze reis boeken? Gebruik dan onderstaande opties om uw variant te selecteren en klik op 'Boek'. U kunt ook nog extra wensen doorgeven. Ben u toch op zoek naar 100% maatwerk (bijvoorbeeld op basis van deze reis)? Vraag dan een maatwerk offerte aan en we nemen vliegensvlug contact met u op.
Maatwerk offerte 03 8080 258Gegarandeerde vertrekdatum.
Onze reisexperts kennen íedere uithoek van hun bestemming. Nou ja, bijna dan. Neem contact met ons op en we helpen u graag.
Ik wil bellen Mail onsEen ogenblik geduld alstublieft. De prijzen worden geladen.
Kinderprijs op aanvraag.
Inbegrepen:
• vlucht Amsterdam-Keflavík v.v. met Icelandair in de voordeligste vluchtklasse inclusief € 125 luchthavenbelasting, bagage en stoelreservering
• 11 overnachtingen in vakantiehuisjes en 1 overnachting in één studio appartement op basis van logies inclusief beddengoed en schoonmaakkosten
• 1 nacht in guesthouse/hotel op basis van logies en ontbijt in 2-pers.kamer met douche en toilet (zie praktische informatie over deze reis voor een overzicht)
• 13 etmalen autohuur AVIS incl. onbeperkt aantal kilometers; alle lokale belastingen zoals milieubelasting, airport surcharge en extra bestuurders. Ter plaatse heb je geen kosten meer (voorwaarden autohuur op IJsland)
• uitgebreid informatiepakket, waaronder een goede wegenkaart (één per auto)
• CO2 compensatie reis inclusief vlucht
Niet inbegrepen:
• overige maaltijden (ontbijt, lunches en diners)
• brandstof auto
• toeslag hogere vluchtklasse indien de voordeligste vluchtklasse niet meer beschikbaar is vanaf € 25 p.p.
• reserveringskosten
• reis-, annulerings en cascoverzekering
• eventuele brandstoftoeslag van de luchtvaartmaatschappij
Bel ons of bezoek deze pagina op tablet (houd hem dan horizontaal) of desktop computer om de boeking af te ronden.
03 8080 258Dat kan. Laat ons je wensen weten en we gaan voor je aan de slag.
MailenWe raden je aan een andere browser te downloaden:
Géén aanbetaling voor reizen naar Finland, Noorwegen, IJsland en Alaska en tot 31 dagen voor vertrek altijd gratis annuleren. Boek vóór 1 maart 2021.
Reizen bekijken Lees meer