Het avontuurlijke zuiden
- • Mooie routes door het binnenland van Zuid-Noorwegen
- • Wandelingen Preikestolen, Trolltunga en Hardangervidda
- • Lysefjord en Hardangerfjord
Liever uw plannen telefonisch doornemen? Dat kan. Bel ons op 03 8080 258 of vul het formuliertje hiernaast in en we bellen u tijdens kantooruren zo snel mogelijk terug. Beloofd.
Dit is een avontuurlijke Noorwegen rondreis, die je meeneemt langs de hoogtepunten van Zuid-Noorwegen. De zonnige zuidkust, Preikestolen, het fjordengebied met het Lysefjord en het Hardangerfjord en het ruige binnenland met de Hardangervidda - alles komt aan bod tijdens deze reis. De overtochten tussen Eemshaven en Kristiansand regelen wij voor je.
Je Noorwegen vakantie begint met een overtocht met overnachting vanaf Eemshaven naar Kristiansand. Na een mooie route langs de zuidkust kom je aan in Stavanger. Hier heb je de mogelijkheid om een boottocht door het Lysfjord te maken, of een wandeling naar de beroemde uitstekende rots Preikestolen. Daarna reis je naar het Hardangerfjord, een van de mooiste fjorden van Noorwegen. Hier kan je de dagwandeling naar de Trolltunga maken of een gletsjerwandeling op de spectaculaire Folgefonna-gletsjer. Vervolgens reis je naar Geilo aan de rand van het nationaal park Hardangervidda. Maak hier een wandeling op de hoogvlakte of reis met de trein naar Flåm aan het Auirlandsfjord. Via de uitlopers van de Hardangervidda rijd je naar het Setsdal voor de laatste overnachting in Noorwegen. Vanaf Kristiansand neem je wederom de ferry naar Eemshaven.
Reisexpert
Ben u helemaal óm en wilt u meteen deze reis boeken? Gebruik dan onderstaande opties om uw variant te selecteren en klik op 'Boek'. U kunt ook nog extra wensen doorgeven. Ben u toch op zoek naar 100% maatwerk (bijvoorbeeld op basis van deze reis)? Vraag dan een maatwerk offerte aan en we nemen vliegensvlug contact met u op.
Maatwerk offerte 03 8080 258
Vol
Gegarandeerde vertrekdatum
Nog een paar plaatsen beschikbaar
Nog genoeg plaatsen beschikbaar
Onze reisexperts kennen íedere uithoek van hun bestemming. Nou ja, bijna dan. Neem contact met ons op en we helpen u graag.
Ik wil bellen Mail onsEen ogenblik geduld alstublieft. De prijzen worden geladen.
Vertrek: om de dag van 22 mei t/m 19 september.
Inbegrepen:
• ferryovertocht Eemshaven-Kristiansand v.v. met Holland Norway Lines inclusief 1 auto (max. 2 m hoog en 5 m lang) op basis van logies
• 8 nachten in goede middenklasse hotels in een 2-pers.kamer op basis van logies en ontbijt
• informatiepakket
• CO² compensatie reis
Niet inbegrepen:
• lokale veerdiensten
• maaltijden aan boord van de cruiseferry van Holland Norway Lines (bij boeking reserveren of ter plaatse)
• eventuele toeslagen ferryovertochten afhankelijk van vertrekdatum en beschikbaarheid
• eventuele brandstoftoeslag van de ferrymaatschappij
• reis- en annuleringsverzekering
• reserveringskosten € 37,50 per boeking
• SGR (garantiefonds reizen) bijdrage € 5 per persoon
• bijdrage Calamiteitenfonds € 2,50 per boeking
Bel ons of bezoek deze pagina op tablet (houd hem dan horizontaal) of desktop computer om de boeking af te ronden.
03 8080 258Dat kan. Laat ons je wensen weten en we gaan voor je aan de slag.
MailenWe raden je aan een andere browser te downloaden:
Tot 6 weken voor vertrek en geldig voor IJsland en Noorwegen (m.u.v. scheepsreizen)
Bekijk reizen Meer informatie